Eestlased on migratsiooni osas otsustanud õppida enda, mitte teiste vigadest

Arvamus,
- Updated
©Uued Uudised
Eestisse saabub üha rohkem vöörtöölisi, kellest paljud tulevad, et jääda. Pilt on illustratiivne.

Teisipäeval teatas PPA, et Eestisse on sel aastal oodata 32 000 võõrtöölist, päev varem aga hoiatasid Prantsuse sõjaväelased oma presidenti taas islamismist lähtuva kodusõja ohu eest – neil kahel uudisel on palju siduvat, aga seda ei taheta Eestis märgata.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See, et Prantsuse sõjaväelased hoiatavad riiki ähvardavate ohtude eest, pole ainult Objektiivi ja Uute Uudiste esitlus – sellest kirjutavad ka poliitkorrektsed peavooluväljaanded. Arvata, et armee teeb ainult mingit hirmutamist või poliitilisi manöövreid, on sama naiivne – sest alles tappis islamist noaga naispolitseiniku, õpetajal raiuti pea maha ja president Macron ise ka hoiatab islamiseparatiste. Prantsusmaa sündmustel on tõsi taga.

Aga algas kõik Prantsusmaal, Saksamaal, Rootsis, Soomes ja mujalgi Lääne-Euroopas ühtemoodi – oma rahvas eelistas sünnitamise asemel heaoluühiskonda nautida, rahvas vananes, töökäsi nappis, ettevõtjatele oli vaja tööjõudu, ja nii öeldigi võõrastele. “Tulge!”

Ja nad tulid – Saksamaale Türgist, Prantsusmaale Põhja-Aafrikast, Soome Somaaliast ja nii edasi. Ei tulnud ainult töökäed, vaid ka pered, kusjuures veel Kolmandale maailmale omased suurpered. Töökäed tegid küll tööd, aga mitte nii palju, et pere ära toita, ülalpeetavad asusid elama sotsiaalsüsteemi kaela. Migratsioon muutus massimigratsiooniks ja hakkas muutma riikide demograafilist olukorda põlisrahva kahjuks, lõimumine aga takerdus, sest suurtes kogukondades elati oma elu ja integreerumist polnud vaja. Koos võõrastega tulid ka laastav terrorism, kuritegevus ning erinevate kultuuride ja väärtuste sobimatusest tingitud vastuolud.

Lääne-Euroopa on tänu migratsioonile püstihädas, aga Eestis sellest ei õpita – ei, meil seda ei juhtu. Aga juhtub, sest ka meil on juba tänavatel tõmmud ja mustad mehed, parklas palvetavad moslemid, meil on süüdatud naisi ja võõraste poolt on vägistatud kohalikke. Mis aga kõige hullem – massimigratsioon on liberaalse koalitsiooni poolt rohelise tule saanud.

Statistikaamet teatab: “Negatiivse iibe juures kasvatab rahvaarvu sisseränne.” Ehk siis “1. jaanuaril oli Eesti rahvaarv 1 330 068, mis on 1179 inimest rohkem kui aasta varem – loomuliku iibe tõttu vähenes rahvaarv mullu 2602 inimese võrra, kuid positiivne rändesaldo suurendas seda 3782 inimese võrra. Nii sisse- kui ka väljarändajate hulgas oli kõige rohkem Eesti kodanikke, kuid esimest korda pärast 2016. aastat oli eestlaste rändesaldo negatiivne. Riigist lahkus 6920, aga tagasi tuli 5900 Eesti kodanikku.”

Seega kasvab Eestis sisseränne tormiliselt. Seejuures püütakse rahvale teadlikult sisendada mõtet, et need 32 000 võõrtöölist olevat ajutised. Samas teavad eestlased ise Soome näitel, kui alalisteks me oleme seal muutunud. Nii saab ilmselt olema ka Eestis – ukrainlane läheb küll töölepingu aja möödudes tagasi, aga tuleb uuesti, ettevõtja tunneb teda ja võtab vastu, saadakse alaline elamisluba ning varsti tuleb ka töömehe pere järele. Tallinnas on juba tänu ukrainlastele probleeme kooli- ja lasteaiakoha leidmisega.

Tulijad on slaavlased ja hoolimata sellest, kas ollakse venelased, ukrainlased või valgevenelased, on suhtluskeeleks vene keel, mis muudab Eesti veelgi venekeelsemaks. Viimaste uudiste järgi on tulijateks ka usbekid, mis tähendab islami sissevoolu. Kõik need inimesed toovad kaasa oma sovjetliku mentaliteedi, mis venekeelses ruumis ei kaogi, oma vastuolud (Venemaa versus Ukraina, Armeenia versus Aserbaidžaan) ja varsti ongi Eesti nagu Saksamaa, kus türklased ja kurdid üksteist tänavatel veristavad.

Kaugel pole ka islamiterrorismi saabumine, mille eest hoiatab kapo aastaraamat, sest sisseränne riskiriikidest kasvab. Ja kõige selle taustal jääb eestlaste osatähtsus ja mõju riigis aina vähemaks.

Eestlased aga, kes on esialgu veel ettevõtluses ja poliitikas juhtivad, sulevad silmad kõigi nende protsesside ees. Ilmselt ei mõelda enam, et “Meiega seda ei juhtu!”, vaid ollakse käega löönud – kui Lääne-Euroopas nii on, las siis olla meilgi, ju siis maailm arenebki selles suunas. Ennekõike aga nähakse rahavoolu, nii eurorahasid, üldist kiiret arengut kui ka isiklikku rikastumist. Nii mõtlebki talumees: “Mis see paar ukrainlast ära ei ole!” Aga ehitusplatsidel on neid tuhandeid.

Nii liigubki Eesti Prantsusmaa ja Saksamaa teed. Ainult et alla-miljoni-rahvana me ei pea nii kaua vastu kui nemad.

VIDEO Avalikus ruumis palvetavad moslemid on juba Tallinna linnapildis

Immigratsioonisurve Eestile püsib: tänavu on oodata 32 000 tööle tulijat

Prantsuse sõjaväelased islamismi vastu: kaalul on riigi püsimajäämine

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused