Maapostkontorite säilimise eest võitlev minister Raul Siem kutsub tagasi Eesti Posti nõukogu

Eesti,
- Updated
Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem plaanib tagasi kutsuda praeguse Eesti Posti nõukogu.

“Tänan seniseid liikmeid, kes on panustanud keerulisel ajal ettevõtte töösse. Plaaniline vahetus oleks toimunud küll juuli teises pooles, aga varasem vahetus annab uuele nõukogule rohkem aega sisse elada,” ütles Siem.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti Posti nõukogu koosseisu peab oma ettepanekud tegema riigi osalusega ettevõtete nõukogude nimetamiskomitee. Plaanis on suurendada senist liikmete arvu viielt kuuele.

“Kuna Eesti Posti kliendid on paljuski maal ja äärealadel elavad inimesed, siis on vältimatult vajalik tugevdada olemasolevat nõukogu põhjaliku kohaliku omavalitsuse kompetentsi kaasamisega. Nimetatud samm tagab parema tunnetuse ja teadmise, kohaliku omavalitsuse tasandi ootustest postiteenustele,” lisas Seim.

 

LOE LISAKS

IT-minister Raul Siem: postiteenus on sotsiaal-regiooniliselt tähtis ja postkontoreid sel aastal ei suleta

VIDEO: Minister Raul Siem päästab maapostkontoreid

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused