EKRE NAISJUHID: Kairet Remmak-Grassmann: „Konservatiivne poliitika annab meile riigi, kus inimesed saavad hakkama“

Arvamus,
- Updated
Kairet Remmak-Grassmann

Kuna rahvuskonservatiivide toetus meeste seas on suurem kui naiste hulgas, on läinud liikvele jutt, nagu oleks EKRE meestekeskne erakond. Vale puha! Tegelikult on erakonnas naisi isegi rohkem, kusjuures pooled ringkonnajuhtidest on naised.

EKRE Ida-Tallinna ringkonna esimees KAIRET REMMAK-GRASSMANN selgitab, miks ta erakonnaga liitus, mida on jõudnud ära teha, mis on riigis praegu valesti ja miks peaksid naised toetama rahvuskonservatiivset poliitikat?

“Olin varateismeline, kui toimus Balti kett ja laulev revolutsioon. Just see aeg tekitas minus tunde, et ühel päeval võiksin ka mina poliitikas sõna sekka öelda. Jälgisin aastaid kõike meie ümber toimuvat ja lõpuks tundus aeg olevat küps. Liitusin EKRE-ga kohe pärast meie esimest kongressi ja oli väga huvitav näha, kuidas noor poliitiline jõud asus erakonda üles ehitama ning viis selle Eesti kolme suurema erakonna hulka.

Miks EKRE? Konservatiivse maailmavaatega inimesel ei olnud Eestis varem, ega ole ka nüüd, kuigi suurt valikut. Alguses sai minu ülesandeks moodustada Pirita osakond ja seda juhin tänase päevani. Mitu aastat olen juhtinud ka Ida-Tallinna ringkonda. Olen olnud EKRE juhatuse liige ja praegu kuulun erakonna volikokku. Olen aidanud korraldada kongresse ja teisi suuremaid rahvakogunemisi. Peaaegu igal üritusel olen nännimüügilauas. Kõige hiljutisemaks tööks oli lükata käima erakonna sümboolikaga tooteid müüv e-pood. Erakonna poliitikat esindan Pirita linnaosakogus, Tallinna linnavolikogus ja seitsmes erinevas komisjonis.

Minu teemad on ennekõike haridus- ja sotsiaalvaldkond. Inimese elukaare võib jaotada etappideks ja igas etapis on midagi, millele oleks vaja rohkem tähelepanu pöörata ja midagi muuta – pikema kestvusega vanemapalk, kodulähedane lasteaed ja kool, reaalselt toimiv haridusliku erivajadusega laste tugisüsteem jne. Konservatiivne poliitika annab meile riigi, kus inimesed saavad hakkama. Vajame kindlustunnet, et meil tasub oma maal peret luua ja et siin leidub tulevik meile kõigile.”

 

LOE LISAKS

EKRE NAISJUHID: Merle Kivest: “Peame oluliseks lastega perede heaolu ja nende toimetuleku toetamist”

EKRE NAISJUHID: Kert Kingo: “Paljud inimesed tunnevad, et nad ei saa õigust, neist rullitakse üle”

EKRE NAISJUHID: Lilia Simmul: “Rahvuskonservatiivne poliitika tagab eestluse säilimise”

EKRE NAISUHID: Helle Kullerkupp: “Naine on alati olnud see, kes hoiab oma maad, kodu, peret ja lapsi”

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused