EKRE NAISJUHID: Kert Kingo: “Paljud inimesed tunnevad, et nad ei saa õigust, neist rullitakse üle”

Arvamus,
- Updated
©UU
Kert Kingo

Kuna rahvuskonservatiivide toetus meeste seas on suurem kui naiste hulgas, on läinud liikvele jutt, nagu oleks EKRE meestekeskne erakond. Vale puha! Tegelikult on erakonnas naisi isegi rohkem, kusjuures pooled ringkonnajuhtidest on naised.

EKRE Tartu- ja Jõgevamaa ringkonna esimees KERT KINGO selgitab, miks ta erakonnaga liitus, mida on jõudnud ära teha, mis on riigis praegu valesti ja miks peaksid naised toetama rahvuskonservatiivset poliitikat?

“Olen olnud alati väga eestimeelne, juba nõukogude ajal. Mul puudus kaua igasugune erakondlik eelistus või kuuluvus. EKRE väärtused ja vaated olid need, mille puhul tundsin, et need on minu arusaamad ja soovin nende väärtuste eest võitlemiseks olla selle ühenduse liige.

Erakonda astusin eesmärgiga anda omapoolne panus selleks, et hoida meie riiki, keelt ja kultuuri. Kuna olen kriminaalpolitsei taustaga, siis valiti mind erakonna korruptsioonitoimkonna juhiks. Tegutsesime korruptsioonitoimkonnaga eriti tõhusalt Pärnu omavalitsuses toimuva ümber. Olen Tartu- ja Jõgevamaa Tartu valla osakonna asutajaliige ja endine esimees. Tänaseks olen teist aastat ka Tartu- ja Jõgevamaa ringkonna esimees. Alates 2019. aastast olen Riigikogu EKRE fraktsiooni liige.

Mis on riigis valesti? Esimesena tooksin välja traditsiooniliste pereväärtuste lõhkumise ja sellega meie kestmajäämise nõrgestamise. Juba lasteaialastele surutakse jõuliselt peale homoseksuaalsuse ja transsoolisuse ideoloogiat. Eelkooliealiste laste, kooliõpilaste ja noorte hulgas teostatakse õppetegevuse nime all kindla suunaga mõjutustegevust.

Meil on probleem ka nn õigusriigiga. Inimene ei saa praegu alati usaldada ei kohut ega erinevaid õigusasutusi. Minu poole on pöördunud paljud inimesed, kes tunnevad, et nad ei saa õigust, neist rullitakse üle. Seadusi väänatakse kord ühele, kord teisele poole. Nii see olla ei tohiks.

Miks peaksid naised toetama rahvuskonservatiivset poliitikat? Sest me oleme armastavad emad ja abikaasad, oma pere hoidjad, elu edasiviijad ja tulevaste eestlaste kasvatajad. Meist sõltub palju.”

 

 

LOE LISAKS

EKRE NAISJUHID: Merle Kivest: “Peame oluliseks lastega perede heaolu ja nende toimetuleku toetamist”

EKRE NAISJUHID: Lilia Simmul: “Rahvuskonservatiivne poliitika tagab eestluse säilimise”

EKRE NAISUHID: Helle Kullerkupp: “Naine on alati olnud see, kes hoiab oma maad, kodu, peret ja lapsi”

EKRE NAISJUHID: Kairet Remmak-Grassmann: „Konservatiivne poliitika annab meile riigi, kus inimesed saavad hakkama“

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused