EKRE NAISJUHID: Merle Kivest: “Peame oluliseks lastega perede heaolu ja nende toimetuleku toetamist”

Arvamus,
- Updated
EKRE Tartu piirkonna juht Merle Kivest

Kuna rahvuskonservatiivide toetus meeste seas on suurem kui naiste hulgas, on läinud liikvele jutt, nagu oleks EKRE meestekeskne erakond. Vale puha! Tegelikult on erakonnas naisi isegi rohkem, kusjuures pooled ringkonnajuhtidest on naised.

EKRE Tartu ringkonna juht MERLE KIVEST selgitab, miks ta erakonnaga liitus, mida on jõudnud ära teha, mis on riigis praegu valesti ja miks peaksid naised toetama rahvuskonservatiivset poliitikat?

“Otsisin aastaid poliitilist erakonda, kes esindaks ja kaitseks minu maailmavaadet. Kui EKRE meediapilti jõudis, mõistsime abikaasaga, et see on erakond, mis kaitseb meie maailmavaatega kooskõlas olevaid väärtusi ja põhimõtteid. Olen loomult selline, et ei saa jääda pealtvaatajaks ning soovisin anda oma panuse ja kogemuse erakonna arendamisse.

2017. aastal kandideerisin Tartu linnas volikogu valimistel, osalesin meie platvormi väljatöötamisel ja olin meie abilinnapea kandidaat sotsiaalvaldkonnas. 2018 asutasime EKRE Tartu valla osakonna ja 2019 osalesin Tartu- ja Jõgevamaa ringkonna juhatuse töös. Tänavu liitusin taas Tartu linna ringkonnaga, sest arvan, et minust on erakonnale siin rohkem kasu.

Olen töötanud pikalt Tartu linnavalitsuses ja usun, et saan kasutada oma organisatsiooni arendamise ning juhtimiskogemusi erakonna heaks. Kandideerisin ringkonna esimeheks eesmärgiga ehitada üles üksteist austav, asjatundlik ja ühiselt eesmärkide poole liikuv meeskond, kes läheb edukalt vastu 2021. aasta kohalike omavalitsuste valimistele. Sotsiaalvaldkonna esindajaid on erakonnas veel vähe seega loodan, et saan anda oma panuse.

On terve hulk teemasid, mis vajavad ühiskonnas lahtirääkimist ja lahendamist. Eesti inimesed peaksid kuulma ka peavoolumeedias põhjalikke arutelusid sellistel teemadel nagu sisseränne, otsedemokraatia, loodushoid, riigikaitse ja e-valimised. Tuleb mõelda sellele, millises Eestis tahame elada tulevikus.

Eesti naised sooviksid küsitluste järgi rohkem lapsi, mis tähendab seda, et riigil ja omavalitsustel tuleks luua peredele paremad tingimused. Rahvuskonservatiivse poliitika ja tugeva ühiskonna alustalaks ongi hästi toimetulev perekond, mistõttu usun, et naised soovivad toetada rahvuskonservatiivset poliitikat just põhjusel, et konservatiivid peavad oluliseks lastega perede heaolu ja nende toimetuleku toetamist.”

 

LOE LISAKS

EKRE NAISUHID: Helle Kullerkupp: “Naine on alati olnud see, kes hoiab oma maad, kodu, peret ja lapsi”

EKRE NAISJUHID: Kairet Remmak-Grassmann: „Konservatiivne poliitika annab meile riigi, kus inimesed saavad hakkama“

EKRE NAISJUHID: Kert Kingo: “Paljud inimesed tunnevad, et nad ei saa õigust, neist rullitakse üle”

EKRE NAISJUHID: Lilia Simmul: “Rahvuskonservatiivne poliitika tagab eestluse säilimise”

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused