VIDEO: Aafriklaste suur grillipidu hirmutas tallinlasi ja see paneb mõtlema turvalisuse kadumisele

Lugeja kirjutab,
- Updated

Uutele Uudistele laekus üks video aafriklaste laupäevasest grillpeost Tallinnas Nõmmel, mis häiris kohalikke inimesi.

Väidetavalt toimus sündmus toimus laupäeval, 30. mail kella 17-18 vahelisel ajal, kohas, kus Mustamäe poolt tulles treppide juures on grillimise koht. Koos oli 30-40 mustanahalist, peamiselt mehed, kelle laul oli kaugele kuulda.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nagu ütleb üks naine videos, on nii suur võõrast kultuurist pärit meestekamp hirmutav. Seda enam et selliste meeste agressiivsest ja pealetükkivast lähenemisest on varemgi teada antud.

Muidugi on kõigil õigus vabas õhus grillida, kuid hirmutav on see, et Tallinnas Mustamäel on tekkimas suur võõrkogukond (ainuüksi nigeerlasi oli PPA andetel tänavu mais Eestis 867), kes koonduvad ühte piirkonda, tekitades kasvades reeglina kinnise ühiskonna, mis Lääne-Euroopas on tavaline ja saanud nimetuseks no-go-tsoon. Mustamäe on juba koht, kust eelistatakse eemale hoida.

Nigeerlaste kiiresti kasvava arvu kaudu (jaanuaris oli neid 713) on märgatav see, kuidas juba jalad alla saanud kogukond tekitab lumepalliefekti – neegritel on võimalik tulla oma kultuurikeskkonda, ja see toob juurde üha uued rändlejad.

Aafriklaste ühisüritus on hoiatav, eriti praegu, kui väidetavad rassirahutused kandusid USA-st üle Euroopasse – mis takistab neid siin protestiüritusi korraldamast? Aafriklased on Eesti oludes vägagi etteaimamatu nähtus, eriti kui nad tulevad sõdivatest riikidest, mida on ka Nigeeria, kus on sündinud islamiäärmuslaste üks verisemaid rühmitusi Boko Haram (“Ei euroopalikule haridusele”).

Aaafriklaste kogukonna meeletu kasv Eestis ja nende kogukonnaüritused on väga hoiatav märk meid ohustavatest arengutest, mis on Lääne-Euroopa ummikusse viinud. Ka kaitsepolitsei hinnangul võib suuremate kogukondade teke paratamatult kaasa tuua kogukonniti eraldumise ja avatuse vähenemise, mis toob kaasa vastuvõtlikkuse äärmuslikele ideoloogiatele.

Ameerikas toimuvate vägivaldsete rahutuste taustal on kümnete mustanahaliste kogunemine Nõmme grillkohas igal juhul ärevusttekitav.

Loe ka “Hoiatav juhtum Mustamäel – naiste ahistamine välismaalaste poolt on meilgi probleemiks tõusnud” ja “Mustamäe on muutumas Mustaks Mäeks – ühest intsidendist “inseneridega

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused