VIDEO: Aafriklaste suur grillipidu hirmutas tallinlasi ja see paneb mõtlema turvalisuse kadumisele

Lugeja kirjutab,
- Updated

Uutele Uudistele laekus üks video aafriklaste laupäevasest grillpeost Tallinnas Nõmmel, mis häiris kohalikke inimesi.

Väidetavalt toimus sündmus toimus laupäeval, 30. mail kella 17-18 vahelisel ajal, kohas, kus Mustamäe poolt tulles treppide juures on grillimise koht. Koos oli 30-40 mustanahalist, peamiselt mehed, kelle laul oli kaugele kuulda.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nagu ütleb üks naine videos, on nii suur võõrast kultuurist pärit meestekamp hirmutav. Seda enam et selliste meeste agressiivsest ja pealetükkivast lähenemisest on varemgi teada antud.

Muidugi on kõigil õigus vabas õhus grillida, kuid hirmutav on see, et Tallinnas Mustamäel on tekkimas suur võõrkogukond (ainuüksi nigeerlasi oli PPA andetel tänavu mais Eestis 867), kes koonduvad ühte piirkonda, tekitades kasvades reeglina kinnise ühiskonna, mis Lääne-Euroopas on tavaline ja saanud nimetuseks no-go-tsoon. Mustamäe on juba koht, kust eelistatakse eemale hoida.

Nigeerlaste kiiresti kasvava arvu kaudu (jaanuaris oli neid 713) on märgatav see, kuidas juba jalad alla saanud kogukond tekitab lumepalliefekti – neegritel on võimalik tulla oma kultuurikeskkonda, ja see toob juurde üha uued rändlejad.

Aafriklaste ühisüritus on hoiatav, eriti praegu, kui väidetavad rassirahutused kandusid USA-st üle Euroopasse – mis takistab neid siin protestiüritusi korraldamast? Aafriklased on Eesti oludes vägagi etteaimamatu nähtus, eriti kui nad tulevad sõdivatest riikidest, mida on ka Nigeeria, kus on sündinud islamiäärmuslaste üks verisemaid rühmitusi Boko Haram (“Ei euroopalikule haridusele”).

Aaafriklaste kogukonna meeletu kasv Eestis ja nende kogukonnaüritused on väga hoiatav märk meid ohustavatest arengutest, mis on Lääne-Euroopa ummikusse viinud. Ka kaitsepolitsei hinnangul võib suuremate kogukondade teke paratamatult kaasa tuua kogukonniti eraldumise ja avatuse vähenemise, mis toob kaasa vastuvõtlikkuse äärmuslikele ideoloogiatele.

Ameerikas toimuvate vägivaldsete rahutuste taustal on kümnete mustanahaliste kogunemine Nõmme grillkohas igal juhul ärevusttekitav.

Loe ka “Hoiatav juhtum Mustamäel – naiste ahistamine välismaalaste poolt on meilgi probleemiks tõusnud” ja “Mustamäe on muutumas Mustaks Mäeks – ühest intsidendist “inseneridega

55 commentsOn VIDEO: Aafriklaste suur grillipidu hirmutas tallinlasi ja see paneb mõtlema turvalisuse kadumisele

 • Avatar
  Mustamäelt

  Viimased paarkümmend aastat jooksen tihti mööda seda liikumisrada, mille kõrval see piknikukoht on. Tegemist on põhiliikumisrajaga, kus liigub palju inimesi. Mõni üksik kord on seal ka varem suurem seltskond, nii kümmekond kohalikku, valdavalt noorema generatsiooni esindajat pikniku pidanud, jättes siiski tee jalutajatele ja liikumisharrastajatele viisakalt vabaks, sest teest eemal on ruumi rohkem kui piisvalt. Nii suure, pea neljakümnepealise neegrijõugu poolt kogu liikumisraja koridori hõivamist ja sellel edasi-tagasi tuiamist ei saa küll kuidagi pidada piirkonna kasutustraditsioone austavaks. Selge ohusignaal, et asi on üle käte läinud ja midagi on vaja ette võtta! Mustamäe tänavapildis on viimase viie aasta jooksul silmnähtavalt mustanahaliste hulk kümnekordistunud. Ma ei tunne ühtegi Mustamäe ja Tallinna põliselanikku, kes nõustuks, et Mustamäele ja üldse Eestimaale tekiks migrantide kogukondade poolt eraldatud kogunemiskohad ja elamukvartalid.

 • Avatar

  EKRE tuli võimlue ja nüüd on igal nurgal immigrante täis. Kaua võib taluda seda erakonda mis räägib ühte ja tegutseb varjus täpselt oma sõnade vastu.

 • Avatar

  Idiootne video ja artikkel… Inimesed on natuke erinevad ja paljud kultuurid natuke valjemad kui eestlased, see ei tähenda et nad ohtlikud on. Las nad tunnevad ka rõõmu vanast õhust. Kell oli alles 6 õhtul, polnud öörahugi. Ja loogiline et nad vahivad kui sa seisad ja filmid seal 🤦‍♀️ rassistlik ja ebaintelligentne see kõik

 • Avatar

  Tõsiselt rõve on lugeda kui harimatud eestlased on. Ei suudeta absoluutselt aru saada mis toimub väljaspool Eestit.

 • Avatar

  Pea. Vist pere mihhailoveid tagasi tooma

 • Avatar

  Mis te mustate härra neegrit. Teine käib ju siin eestikeelsel rahvuslaste lehel artikleid lugemas ja puha.

  • Avatar

   ….jah sest must on niigi must. Ning teine käib siin lugemas eestimaa artikleid ja kirjutab eestimaal eestimaa keeles… ee… inglise keeles.

   Seega, jama ja probleemid. Muide. …
   oli yks tark tegelane kes ytles 5 aastat tagasi: kui neid neegreid hakkab tulema eestisse, siis sa hakkad vaatama venelast nagu oma venda, sest ta oskab vähemalt noa ja kahvliga syya.

 • Avatar

  Eks need ole Samba-Jaagu “tudengid”, kes muud. Loetud aastatega on see ülikool meeletult alla käinud. Kas seda ülikooliks enam nimetada passibki. Eestikeelsetel õppekavadel on õppejõududeks mingisugused mustad olevused, kelle inglise keel pehmelt öeldes lonkab. Püüa seal aru saada, mida “härra” pudistab… õudus kuubis. Nendest “tudengitest” kes seal koridorides patseerivad ei hakka parem rääkimagi. Ahvide planeet, mitte ülikool. Veel 5 aastat ja tõeline Lumbumba ülikool ongi valmis. Kurb, ääretult kurb mis kunagise toreda kooliga tehtud on. Muud ei kuule, kui et raha pole, raha pole – isegi keelt oskavaid õppejõude ei suudeta enam palgata samas kui ametnike armee muudkui kasvab. “Kirsiks tordil” muidugi see TalEggi nimi… selle peale oli loopida sadu tuhandeid küll. Vastik

 • Avatar
  Leo Viller

  Mõned siin kaeblevad lausa inglise keeles, kuidas orje Aafrikast Ameerikasse veeti. Aga lubage, neid orje müüsid orjapidajatele ju omaenda aafriklastest suguharupealikud. Vastu said nad paar peotäit klaashelmeid ja muud taolist ” varandust “. Aga miks klaashelmed suguharupealikele nii väga meeldisid? Sellepärast, et troopiline Aafrika oli Euroopast mitu tuhat aastat maha jäänud. Aga miks Aafrika oli nii maha jäänud? Sellepärast. et aafriklastest mustanahalised pidasid oma verejanulisi ja ahneid suguharupealikke jumalateks ja kiitsid orjakaubanduse igati heaks. Võib – olla oli see mõnele isegi parem, sest kohapeale jäädes oleks ta niikuinii jumalast pealiku või kohaliku nõia poolt maha löödud. Muide, midagi taolist küll veidi kaasaegsemal kujul toimub ka tänapäevases Aafrikas. On selge, et tänapäeval püüavad paljud oma kaasaegsete pealike juurest jalga lasta. Loomulikult, taolistest inimestest võib aru saada, aga see ei tee sellega kaasnevaid probleeme olematuks

 • Avatar

  Mis liha grilliti ja kas jälgiti 3+2;reeglit?
  EV kodanikuna on mul õigus kysida.

 • Avatar

  Max 15 inimest. Hirmul on suured silmad ikka.

 • Avatar
  Ahenkora Kwakye

  The police are able to curb lawlessness if they were breaking the law. A good citizen would inform the police rather than trying to generate sensations that can breach peace and cohesion. The American situation is quite different because the progeny of the blacks community were captured and imported into America as slaves. They were instrumentalized for the building of the American society. Yet they have been subjected into discrimination over the centuries. An American president was recorded as taking off the teeth of a black slave to replace his beside various atrocities due to their color. Now there’s an effort to reduce their population and over and over again the police has gunned down black people and gotten light sentences and most of them have gone without a charge. These black people have been oppressed and denied their rights and the system has been detrimental to their existence. In such a situation when the is a spark, such volatility is expected. Those blacks are fully bred Americans and they are NOT AFRICANS.The fact that they are blacks doesn’t make them Africans.

  • Avatar

   good demagogue, are you getting any money from Soros?

  • Avatar

   You have all Africa to make you “peace and cohesion” – all African coming to Europa are TRAITORS to they people, to they country and to they race – period. What counts to America then basically same applies – all “new arrivals” are TRAITORS. You leaving you family and nation face everyday hardship – all those people are egoistic bastards. Instead of making you home country in civilized order you desert it – cowards and criminals. Discusting excude for “human” – not because you are “black” but because you desert you nation and you country when they need you most…

 • Avatar

  Kus politsei oli? Mõõtis põõsas kiirust?

 • Avatar
  Supreme Quan_Chi

  I am an African and I came to study. It is quite sad that a lot of you still think this way and see Africans this way. In reality, its very very unfortunate. Like I said before, I am an African, a proud Nigerian for that matter and I stand to tell you that your ideologies about my people is not accurate. Come to think of it, are you all going to say the treatments meted out to blacks all over the world is fair?? Would you like to be treated the same way?? Or do you think you are any better than a black person??… Please i enjoin you all to change your narratives. Majority of the African students in Estonia actually came here to study and/or seek a better life and if only you all will open your minds and not be judgmental, then you will see the truth for what I am saying. Nobody wants any trouble here in Estonia. Nobody is taking advantage of the system, and saying that Africans are bad is just wrong.

  • Avatar

   Kas kirjutaja on Kairi või Liina?…..ei kõla just neegri moodi, pigem nagu stamp-loosung.- muide, siin on eestikeelne leht.

  • Avatar

   Well,I was 3 times working in Nigeria, and few more in different places of Africa, and YES, they treated me worse , they call me “milky” and try to kidnapped a few times

  • Avatar

   Oh my, it is always somewhere ELSE where niggers want to study and work – never in africa.

 • Avatar

  See on üks näide sellest,et eestis läheb kõik nagu soomes ja rootsis.Läbikukkunud riik mis ei suuda oma kodanikele turvalisust tagada.Igasugused kapod,politseid ja kaitseliit on ainult oma inimeste hirmutamiseks ja eraelu nuhkimiseks.

 • Avatar

  Kui 30-40 pruunlast Mustamäe metsas räuskavad, on aeg midagi selle vastu ette võtta. Eesti on eestlaste rahvuskodu ja mustade selline lärmamine
  ei tõsta Eestimaa pealinna linnaosade turvatunnet mitte kuidagi. Filmija oleks pidanud helistama politseisse ning informeerima politseid avaliku korra rikkumisest. Eestile oleks kiires korras vaja immigratsioonipolitseid, kes selliseid “simmaneid” väisaks!

  • Avatar

   Kes selle immigratsioonipolitsei teeb? Kõik parteid, nagu näha, teevad koostööd ja kaastööd eesti rahva suurima genotsiidi elluviimisel. Sest genotsiid see on!

   • Avatar

    Kahjuks ei ole siiani suudetud seadusi muuta, mis piiraks nende sissetulemisi igasuguste ettekäänetena Eestisse, kas ülikoolidesse või muude tegemiste näol, kurb tõdemus!

 • Avatar
  Kristiina Allekõrs

  Need jah eirasid 2+2 reeglit. Tänasest aga on see pigem soovituslik. Mina ei pelga ainult aafriklasi vaid ka näiteks britte,prantslasi,itaalasi, venelasi kes end sisse smugeldavad.. Isegi Savisaar tegi peo pannes oma elu ohtu.Toimus küll hundisilmal aga inimesed olid koldest Tallinnas. Etsil on 4 riskitegurit(infarkt,Insult,mees ja vana viiruse mõistes). Minu kogemus nigeerlasega oli positiivne. Aafriklased pole nii hullud kui araablased. Ameerikas tegi politsei aastaid juba kõik,et plahvatus tuleks. Floyd polnud esimene juhtum. Võltsitud raha tähe pärast väänata pole mõistlik ja relva ka polnud. Dereki peale oli kaevatud varemgi.

  • Avatar
   Kristiina Allekõrs

   Rootslaste peale vaatan sama viltu. Genotsiidiga hakkama saanud ja ikka nakkusohtlikud rsk..

   • Avatar
    Kristiina Allekõrs

    Rootsi genotsiidi taga on ikka Svenssonid. Need tähtsad ninad briifingutel ja epidemioloog Andres rootslane mis rootslane.. Somaalia meeste hulgas oli rohkem surnud noori ei muud. Genotsiid vanuritest vabanemiseks on õige öelda.

   • Avatar
    Kristiina Allekõrs

    Vaatasin googlega üle ilma intensiivravi pilte ja seal ikka 90% meesoost isikud vanuses 40 või rohkem aga taate suhteliselt vähe ega nooremad kui 75. Venemaa oma noori ei sandista aga vanemaid mehi ja mõned keskealised võtab ära.

   • Avatar

    rootslased on suuremalt jaolt ärahirmutatud rahvas (vt. mis tähendab “stockholmi syndroom”) mis on tinginud psyyhikas rikke. wannabe-moslemid aga TEAVAD seda ning naeravad pealegi öeldes et “rootslased imevad immigrantidel rii***, kartuses et neid muidu sildistatakse rassismis”.

  • Avatar

   Miks sa aravad et araablased on hullud?
   näiteks Egiptlased on väga head inimesed.

  • Avatar
   Mandariina

   Kas te veel ei tea, et see black floyd ei surnud ara ja oli oma “tapjaga” politseinikuga kolleeg? Kinni pandi ka hoopis teine polla.

 • Avatar

  Kus siis oli 2+2 vahemaa

 • Avatar

  Rööm näha kuidas eesti perrssse läheb. Noh eestlastest sitapead järgmine kord vägistakse seal teie naised ja tütred.

 • Avatar

  …ja see on siis Nõmme….uskumatu oleks veel 10 a tagasi midagi sellist ettegi kujutada, aga täna on see juba reaalsus. – Aitäh liberaalid- eesti neiukesed-kabujalakesed, Euroopa Liit jt liberastid.

 • Avatar

  A.P.l on suur rõõm näha, kuidas Eesti kultuur mitmekesistub. A.P. võiks proovida oma köögis edaspidi kitse veristada ja suurema autentsuse saavutamiseks seda otse köögi põrandale tehtud lõkkel grillida.

  • Avatar

   Ah, ära muretse, ei hakka sind keegi veristama! Sa ju pidasid ikka mitte zoloogilises mõttes kitse silmas? Fenja mõistes ikka!
   Ära põe, head ajad on möödas ja kitsed tuiavad nüüd ikka suht julgelt. Saavad palkagi.
   Ka minul on ju õigus mingit huinamuinat ajada- nagu sinulgi, kelle mõttelaiskus on nii suur, et ei mõista asjade, asjaolude ja elugi mõtet.
   Aga proovi mõelda, esimene kord on ehk sul isegi väga valus, kuid võib meeldimagi hakata.

 • Avatar

  Oodake jaanipäev ära. vaat siis hakkate grilli saama eest ja tagant omalt rahvalt. Siis juba koduaedades grillitakse kõike, mis ette juhtub, ka kasse ja koeri, isegi neegreid…. Kole aeg ootab meid jälle ees.

 • Avatar

  Keep going bringing more here,I suffer the same experience in my country,and this inmigrants ruined it

 • Avatar
  Peter Hagen

  Teen ettepaneku nimetada Nõmme ümber Väike-Aafrikaks ja Mustamäe Afromäeks.

 • Avatar

  Kui eestlased omavahel kaklevad, siis vaadatakse, kes kõige rohkem viga sai, et äkki vaja ravi vms ja asi on ehk klaar kui suur tüli polnud.

  Kui eestlane ja aafriklane peaks omavahel kaklema, siis eestlane, kes on loomulikult valge ja aafriklane, kes on must (tähtis info liberastidele), siis eestlane saaks rassismi süüdistuse kaela ja ehk ka vangi selle eest?

  Jah, see on Eestist puudu. On vaja rohkem aafriklasi Eestisse, et saaks seemned idanema panna 😊

  • Avatar

   Aga kui oleks 30-50 eestlast joomas, grillimas ja laaberdamas? Siis oleks muidugi kõigil suva ju.. Kohe kui on mustanahalised, siis on suur probleem, et nad lihtsalt laulavad ja grillivad. Inimesed veedavad peale karantiini koos head aega lihtsalt. Miks kõik nii negatiivsed nende suhtes on? Nagu neil ei olekski siis inimõigusi? Mustanahalised on algusest peale laulnud toitu ja tööd tehes, et meelt lahutada. Aga mida eestlased teevad? Joovad, tülitsevad ja kaklevad… Kus on kokkuhoidmine? Tehke oma silmad lahti inimesed ja ärgake üles! Just nende inimeste kultuurist ongi palju õppida sh. kokkuhoidmine, üksteiste aitamine ja väärtustamine.
   Kui valgenahaline läheb aafrikasse või mujale kus on mustanahalised, siis neid koheldakse sama äriliselt, pakutakse toitu ja kõike mida neil anda on..
   Laiendage oma silmaringi ja ärge mõistke teisi hukka kohe nahavärvi pärast.

   • Avatar

    @Kristo – on kaks Aafrikat – on see turistide oma kus see asi nii päevavalguses ongi ja siis on REAALNE Aafriks.
    Kus kombed on kordades metsikumad kui sa arvata oskad. Asi millest press vaikib on turistide arv kes Aafrikas kadunuks jääb…
    Sa võid neeguse Aafriakst välja tuua aga proovi sa “aafrika” neegusest välja tuua – Ameerikas pole see 200 aastaga õnnestunud.

 • Avatar

  2 + 2 reegel: korraga võib avalikus kohas ja avalikes siseruumides koos olla 2 inimest, hoides vähemalt 2-meetrist vahemaad teistest inimestes. Nõue ei kehti koos viibiva ja liikuva perekonna kohta või juhul, kui töö või tegevuse iseloomu tõttu ei ole seda mõistlikult võimalik tagada.

  Kas Eesti seadusandluses on tehtud erisused sisserändajatele, et korrakaitsjatel ei ole kohustusi selliste kogunemiste osas midagi ette võtta?

  • Avatar

   See 2+2 reegel ei kehti pärast eriolukorra lõppu. Eesti põhiseadus ei luba kuidagi sellist seadust teha. See on sulle soovituslik praegu.

 • Avatar

  Need ju Alexey Koscharenko sõbrad seal pidu panemas.

 • Avatar

  Kuda ikka need neegrid siia saavad, sellega peab ju olema ometi keegi seotud. miks seda ei uurita jne.

 • Avatar
 • Avatar

  Ja see jätkub nn üliõpilaste tulek koos perekondadega ja ratas teab ja lubab, kontroll puudub paljud neist tegelikult õpivad ja paljud elavad meie raha peal , tööd ei pea ju tegema, korteri eest ei pea maksma, sest loll rahvas maksab euroliidu nõudel, krr veerevlaperdav ratas

 • Avatar

  Kahju on sellest, et ei teavitata koheselt Eesti Odini Sõdalasi sellistest asjadest, meieni jõudis see info alles täna hommikul. Meil on olemas koduleht ja seal ka avalikult tel nr olemas. Andke meile teada kui midagi sellist toimub ja kellelgi on abi vaja…

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused