VIDEO: Siim Pohlak: tänane koalitsioon töötab iga päev ühise ja ühtlaselt areneva Eesti nimel

Eesti,
- Updated

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon toetab ja usaldab peaminister Jüri Ratast, kinnitas EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Siim Pohlak parlamendis, kus Reformierakond ja sotsid püüdsid avaldada umbusaldust peaminister Ratasele.

“Tänane koalitsioon töötab iga päev Eesti inimeste heaks, töötab selle nimel, et Eesti edulugu, millest palju räägitakse, jõuaks lisaks pealinnale ka kaugematesse Eesti nurkadesse, meie maapiirkondadesse, alevitesse, küladesse. Kõige tähtsam ei ole see, mida mõnes välismaa ajalehes meist kirjutatakse, seda enam et sõnumid jõuavad sinna sageli tänase valitsusega opositsioonis olevate inimeste kaasabil,” ütles Pohlak Riigikogu kõnepuldis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kõige tähtsam on Eesti inimene, Eesti riigi ühtlane arendamine, eesti keele, kultuuri ja rahvuse kestmine. Oluline on, et meil ei oleks enam esimest ja teist Eestit, vaid üks, ühine Eesti, mida ootasid ja lootsid laulvas revolutsioonis ja Balti ketis osalenud inimesed.”

Pohlaku sõnul töötab tänane Keskerakonna, EKRE ja Isamaa koalitsioon peaminister Jüri Ratase juhtimisel ühise ja ühtlaselt areneva Eesti nimel.

“Reformierakonna umbusaldusavaldusega kruvitakse kahjuks Eesti ühiskonnas pingeid. Mina julgen kahelda, kas see on päris see asi, mida parlamendi tööandja, Eesti rahvas, siit saalist ootab. Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni poolt soovin peaminister Jüri Ratasele ja kogu valitsusele jõudu töös ja kindlat meelt,” ütles Pohlak.

UU

LOE LISAKS

Reformierakonna umbusaldusavaldus osutus sama nõrgaks kui Vahemere inimkaubitseja paat

Reformierakond liigub jõudsalt iseenesesliku huku poole

VIDEO: Anti Poolamets Toompea toetusmiitingul: Reformierakond, ärge tehke endale ja opositsioonile häbi!

Martin Helme opositsiooni umbusaldusest: täna on fantaasiamaailma Stalingrad

VIDEO JA FOTOGALERII: Sajad inimesed nõudsid Toompeal praeguse valitsuse jätkamist

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused