Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Musta mandri vägistamiskultuur on jõudnud Tallinnasse

11.11.2020
Enne taksosse istumist tasub vaadata, kes roolis on. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Eesti Ekspress kirjutab kahest Tallinna taksojuhist, egiptlasest ja sudaanlasest, kes olid ja on kohtu all vägistamissüüdistustega, kusjuures esimene neist tegi kuriteo Tallinnas elava välismaalanna kallal.

Seega on vägistamiskultuur koos aafriklastega jõudnud ka Tallinnasse. Õhtuleht: Kohtunik: vägistamine on osa mustanahaliste kultuurist. Tähelepanuväärne on üldse see, et Eesti pealinnas töötavad taksoteeninduses Musta mandri mehed – kas jälle “tudengid”? Otsest tööjõu sissevedu Aafrikast meil ei tohiks ju olla.

Igastahes tõestavad need juhtumid vägagi välismaalaste seaduse ja sellega kaasneva seadustepaketi muutmise vajadust – tööjõuturg ja õpirändega saabujate tegutsemine tuleb range kontrolli alla võtta.

Ohvri koju viinud sudaanlane väidab, et tüdruk ise tahtis – kas taksofirma lubabki töö ajal seksimas “ära käia”? Väga tõenäoline, et tegu võib olla just Boltiga (FOTOTABAMUS! Aafrika viivad Eestis kokku Bolt ja Wolt), mille taksode roolist leiab võõramaalasi kõige sagedamini ja kus seadustest kõige vähem lugu peetakse. Säh, sulle edulooga idufirmat: Bolti süürlasest taksojuht vägistas Rootsis klienti.

Mõlemad aafriklased eitavad vägistamist. Selle kohta annab hea selgituse täna Uutes Uudistes ilmunud lugu “Saksa ajakirjaniku raamat “Massimigratsioon ja seksuaalkuriteod” on karm hoiatus veel mõistuse säilitanud eurooplastele”, mis ütleb, et see, mis meie mõistes on vägistamine, võib Aafrikas olla tavapärane tegevus.

Venemaal tulnud sudaanlane elab Eestis elamisloaga ja on eestlasi rassismis süüdistanud. Ju siis ei meeldi mooramaalasele, et euroopalikus ruumis tehakse vägistamisest nii suur number. Mõttekoht on siin ka Eesti naistel, kes alkoholi liigtarbimise järel sellistesse “seiklustesse” satuvad.

Eesti naistel ja ka siin elavatel välismaalannadel on põhjust “rassist” olla, sest Kolmanda maailma vägistamiskultuur, mis sai avapaugu Kölni käperdamisööl, on ka Eestis kohal. Meil on ka oma importnaisesüütajad. Meil on ka aafriklastest “ärimehed”. Kevin Zibilamene ja Edmond Otang Eboti — Aafrika kultuuri ja mõttelaadi esindajad Eestis? Võiks ettevaatlikumad olla.

Mõni liberaal toob ehk võrdluseks, et ka “omad” teevad kuritegusid. Sellele vastaks Põlissoomlaste liidri Jussi Halla-aho sõnadega: “Kas me peame siis kurjategijaid juurde vedama?”

Egiptlane sai napilt kolm kuud vangistust, kuid teda välja ei saadeta – ka meie kohtud ei ole välismaalaste suhtes eriti “rassistlikud”. Seega jääb “Egiptuse nuhtlus” Tallinna tänavatele edasi.

Eesti marsib oma suhtumisega edasi täpselt sama teed, mis Lääne-Euroopa, kus sellised lood on “uus normaalsus”. EKRE siseministri käe all algas välismaalaste seaduse ja mitme teise seaduse karmistamine välismaalaste jaoks, aga see leiab hetkel suurt vastuseisu nii opositsiooni, ülikoolide kui ka paljude teiste institutsioonide poolt. Igas järgnevas vägistamises on kaassüüdlased need, kes takistavad egiptlastest, sudaanlastest ja teistest võõrastest taksojuhtide (ning kogu võõrtööjõu ja migratsiooni) tegevuse kontrolli alla võtmist.